درباره ما

ATA

شرکت حمل ونقل بین المللی ارشا ترابر آریا  تحت مدیریت آقای قانع کیانی فر، ارائه دهنده خدمات در زمینه ی حمل ونقل فرآورده های نفتی اعم از فرآورده های سوختی وفرآورده های شیمیایی در سراسر کشور می باشد .

کارشناسان خبره امور گمرکی و حمل و نقل بین المللی ارشا ترابر آریا با آشنایی به قوانین گمرکی کشور های مختلف آماده ارائه مشاوره و اجرای مناسب ترین راه حل های قانونی حمل و ترخیص مواد نفتی از بنادر و مرزهای کشورهای مختلف می باشند.


امکانات و تجهیزات:

  1. دارای تیم خبره بازاریابی و عملیاتی

  2. خدمات مشاوره ای به مشتریان بابت تعیین بهترین مسیر حمل جهت کاهش هزینه ها

  3. ارایه کلیه خدمات مورد نیاز در کلیه مرزهای رسمی کشور

  4. حمل مستقیم و غیرمستقیم محمولات نفتی به کشورهای مختلف

  5. ارائه اطلاعات به مشتریان به صورت لحظه ای از زمان اخذ سفارش تا رسیدن محموله به مقصد

  6. فعالیت در تمامی مرزهای کشور از جمله: باشماق، پرویزخان، میرجاوه، تفتان، دوغارون، نوردوز، تمرچین و همچنین بندر امام و بندر عباس.

 


استراتژی:

چشم انداز شركت حمل و نقل بین المللی ارشا ترابر آریا :

با اتكاء به ايزد منان و با تكيه بر منابع انساني كارآمد با حفظ اصول اخلاقي و كرامت انساني و رعايت وجدان كاري ، ارشا ترابر آریا در افق 1395 شركتي است : مشتري مدار ، بهر ه ور ، يادگيرنده و نوآور.

متن بيانيه ماموريت شركت:

شركت ارشا ترابر آریا به عنوان شرکت حمل و نقل مواد سوختی فعاليت نموده و با استفاده از تكنولوژي هاي روز دنيا در جهت ارتقاء رضايتمندي ذينفعان ( سهامداران، مشتريان ، كاركنان و جامعه ) از طريق ارتقاء سطح كيفي كمي محصولات و رعايت استانداردهاي بين المللي و حفظ محيط زيست، موجبات رشد و بقاء و سودآوري سازمان رافراهم مي آورد . 
توجه به افزايش كارايي و بهره وري كاركنان با برگزاري دوره هاي آموزشي و ايجاد زندگي كاري توأم با آرامش و پر معنا براي كاركنان غايت آرزوي سازمان است.